X

FOTO/ Qeshni me lot, si do të dukeshin pleq Rama, Basha, Meta dhe Veliaj


Trendi më i fundit në rrjet është publikimi i fotove se si do të dukeni të plakur dhe përdoruesit nuk janë kursyer pasi në mënyrë masive pothuajse në çdo profil vihet re përdorimi I këtij aplikacioni.

Kësaj manie nuk I kanë shpëtuar as politikanët kryesor në vend, por këtë radhë nuk janë vetë ata që e kanë përdorur.

Ne po sjellim disa nga politikanët kryesor në jetën politike në vend përmes aplikacionit Face App.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Video+18/ Shfrenohet çifti në Sarandë, bëjnë s*ks në ballkonin e shtëpisë. Tmerrohen qytetarët

Me sezonin e verës, nuk mungojnë as skenat e nxehta kryesisht në Jugun e vendit. Videoja e mëposhtme është regjistruar...

Close