X

FOTO/ Fatma prezanton ‘plakun’ që i ka vjedhur zemrën: Ka 5 jahte, i dashurova shpirtin


Moderatorja Fatma Haxhialiu ka prezantuar përpara publikut ‘partnerin’ e saj të ri që i ka rrëmbyer zemrën. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Fatma shihet krah një burri të moshuar, të cilin ajo e quan si partnerin e jetës dhe sqaron më tej pasuritë e pafundme që ai zotëron.

“Ai ka 5 yachte, 4 helikoptere, charter, koleksion makinash epoke, nje shtepi ne cdo kryeqytet evropian, por sigurisht une dashurova shpirtin e tij te bukur. Don’t care ëhat u say! Love u my sugah daddy,”- shkruan Fatma krahas fotos.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
‘Jeta ime s’është perfekte’/ Rrëfehet miliarderja më e re në botë

Jeta për miliarderen më të re në botë duket se nuk ashtu aspak sikurse mendohet. Madje, nuk ka shumë dallim...

Close