X

Panik në Krujë, makina merr flakë sapo del nga servisi

Një incident i ndodhur mbrëmjen e sotme në Krujë ka shkaktuar jo pak panik tek qytetarët por edhe vizitorët. Një makinë tip “Volkswagen Pasat” ka marrë flakë sapo ka dalë nga një servis në rrugën e kalasë së Krujës.

Sipas dëshmitarëve, mjeti në pronësi të shtetasit me iniciale B.T. ka marrë flakë sapo ka dalë nga servisi dhe mendohet se ka pësuar një defekt në sistemin elektrik. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
‘Jeta ime s’është perfekte’/ Rrëfehet miliarderja më e re në botë

Jeta për miliarderen më të re në botë duket se nuk ashtu aspak sikurse mendohet. Madje, nuk ka shumë dallim...

Close