X

I rrethuar nga femrat dhe me jaht luksoz, djali i deputetit Rilindas i futet muzikës (Video)

Djali i deputeti të Partisë Socialiste, Fidel Ylli duket se i është futur rrugës së muzikës. Tre ditë më parë ai ka publikuar videoklipin e tij të parë, të cilin e ka xhiruar në bregdetin e Sarandës dhe Vlorës.

Ajo çfarë vihet re është se klipi është shumë i nxehtë, pasi në të paraqiten shumë vajza seksi, që provokojnë herë pas here të veshura me bikini.

‘Look Back’ titullohet kënga, e cila është shkruar nga vetë ai dhe pritet të kthehet në një hit veror.

Djali i deputetit ka zgjedhur për emrin e artit Big Cruz, kjo sepse ai është rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është më afër gjuhës ndërkombëtare.

Mesa duket kjo këngë e ka rikthyer Big Cruz në vendlindje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Kryemadhi mban LSI-në në punë dhe në verë: Do zhbëjmë të keqen

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në fjalën e saj përpara simpantizantëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim në Durrës theksoi se...

Close