X

Nuk përmbahet Eliona Pitarka, poston foto joshëse buzë detit


Më joshëse se kurrë. Kështu është shfaqur së fundmi aktorja Eliona Pitarka teksa na ka treguar format e saj trupore.

Ajo ka publikuar një fotografi joshëse, e veshur me bikini dhe një bluzë të bardhë, duke treguar se po shijon pushimet verore, pranë detit.

Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj teksa publikon fotografi provokuese e shumë seksi në “Instagram”. Këtë herë në fakt ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
E ndarë nga djali i Jozefina Topallit? Eva Murati tregon arsyen pse nuk flet më për lidhjen e saj

Moderatorja bukuroshe, Eva Murati, është përfolur shpesh kohët e fundit se mund të jetë ndarë nga djali i Jozefina Topallit,...

Close