X

Me qirinj dhe verë, në një darkë romantike në shtëpinë e Arbana Osmanit, Eduart Grishaj ndan momente (FOTO)


Prej kohësh përfliten për një romancë. Detaje të shumta kanë treguar se ata janë bashkë, pavarësisht se asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht. Vetëm pak kohë më parë Arbana dhe Eduarti ishin me pushime në Barcelonë dhe ndanë foto pranë njëri-tjetrit.

Por, siç e dimë pasionin e moderatores për gatimin dhe specialitetin e saj për sushit. Në një tavolinë të shtruar me qirinj, ushqim aziatik dhe verë Eduart Grishaj ka postuar foton nga darka romantike.

“Sushit më të mira që kam provuar ndonjëher”- shkruan regjisori përbri fotos romantike shoqëruar me një emoji zemre.

Të njëjtin ushqim e ka ndarë dhe Arbana Osmani në profilin e saj në rrjete sociale, dhe nuk ka dyshime që çifti e shijuan darkën bashkë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Jonida Shehu ‘thyen rregullat’, e ulur në shezlong…

Jonida Shehu lë pamjen e saj serioze dhe pozon nga plazhi. E veshur me rrobebanjo të kuqe dhe me flokët...

Close