X

Jonida Shehu ‘thyen rregullat’, e ulur në shezlong…


Jonida Shehu lë pamjen e saj serioze dhe pozon nga plazhi. E veshur me rrobebanjo të kuqe dhe me flokët lëshuar në pah bie ekspozimi i dekoltesë. Moderatorja ka vendosur të dalë nga kornizat e saj dhe të postojë një foto joshëse.

E ulur në shezlong me body të kuq me frula, në pah bie dekolteja e saj e hapur. Me aksesorët e plazhit, kapele dhe syze Jonida Shehu përcjell lumturi duke na treguar dhe ngjyrat e saj të preferuara.

“E kuqe dhe blu, ngjyrat e mia të verës”,- shkruan moderatorja bashkëngjitur postimit të saj në rrjete sociale.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Përfundon historia e dashurisë, Stresi ndahet nga Keisi

Stresi dhe bashkëshortja e tij, Keisi, kanë qenë një prej çifteve më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët e...

Close