X

Dha parkimin me konçension për 15 vite, Gjykata pushon çështjen për ish-kryebashkiakun e VlorësGjykata pushon çështjen për Shpëtim Gjikën. Gjika akuzohej për konçesionin 15-vjeçar të parkimeve në Vlorë.

More in AKTUALITET, LAJME
Luan Rama këshillon Elisa Spiropalin: Ismail dhe Helena Kadare nuk janë “ky” dhe “kjo”.

Ministrja e qeverisë së Edi Ramës, Elisa Spiropali, ka publikuar ne faqen e vet në instagram nje foto ku gjendet...

Close