X

Turistët bllokohen në Kanionet e Holtës, emergjencat në vendngjarje

Një grup turistësh shqiptarë janë bllokuar në Kanionet e Holtës në Gramsh.

Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e turistëve.

Në vendngjarje kanë shkuar policia, zjarrfikëset dhe emergjencat civile.

Nga spitali i Gramshit janë nisur 3 ambulanca.

Zona ka vështirësi edhe me valët telefonike, ndaj dhe kërkimi i ndihmës ka qenë i vështirë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Prezantohej si Diego Maradona, ky është terroristi ‘memec’ rus, që u arrestua në Tiranë

“Unë krijova një organizatë për të mbledhur ndihma për viktimat luftës në Siri, nuk jam terrorist. Mos më dorëzoni në...

Close