X

Postoi foton në krahët e një mashkulli, balerina shqiptare pendohet menjëherë: Do më ‘vrasë’ babi


Balerina e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri ka postuar një foto tejet provokuese për të cilën është penduar menjëherë.

Në foton e fundit Isida shfaqet duke pozuar e shtrirë përmbys teksa shkruan se babi do ta vrasë kur ta shohë.

‘E di që babi do më vrasë sapo ta shohë këtë’, shkruan Isida me shaka duke nënkuptuar foton paraardhëse në krahët e një mashkulli.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Xhihani bën shqiponjën dhe shkruan shqip

Aktori turk Erkan Petekkaya ndodhet në Kosovë prej pak ditësh. Ai ishte i ftuar special në promovimin e emisionit “Qejfi...

Close