X

Plumba pas shpine, ekzekutohet me armë zjarri shqiptari në Greqi


Një shqiptar është qëlluar për vdekje në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në rrugën e Ayia Mavra, në Athinë.

Mediat fqinje raportojnë se viktima dyshohet se është shqiptari me iniciale EL.AS.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 00.20.

Shqiptari është goditur pas shpine dhe autorët janë larguar në drejtim të paditur, ndërsa policia është duke vijuar hetimet.

Trupi i shqiptarit, i lindur në vitin 1986 u transferua në spitalin e Athinës ku iu nënshtrua ekspertizës mjekoligjore.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Dënimi i Skënderbeut, futbollisti: Ja çfarë më pyetën në KAS

Sabjen Lilaj luajti për afro shtatë vite në Korçë, duke ia kushtuar pjesën më të madhe të karrierës skuadrës së...

Close