X

Nisën thumbimet: Isaac e thotë troç se ç’ mendon për lidhjen e Duas dhe Anwar


Vetëm pak kohë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa i dha fund lidhjes me shefin njohur të kuzhinës, Isaac Carew dhe u lidh me vëllain e motrave Hadid, Anwar Hadid i cili është vetëm 20 vjeç.

Ata në fillim nuk e pranuan lidhjen, mirëpo u kapën shpesh herë mat dhe madje Dua nëpërmjet një postimi në’ Instastory’ e konfirmoi romancën e saj të re. Megjithatë, siç duket ish i dashuri i saj ende nuk e ka harruar këngëtaren.

Në disa postime në Twitter, Isaac ka shkruar: “Për aq kohë sa e dini. Mendoj se fama dhe paraja janë një faktor i madh.”, duke vendosur dhe një emoji gjarpri.

Ka mjaftuar kjo dhe të gjithë kanë aluduar se ky status ishte një thumbim për Duan.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Nertila Kapaj feston ditëlindjen mes luksit: Kam aq para në bankë, sa as vetë nuk e di shifrën

Mes modës dhe kinemasë, Nertila Kapaj thotë se jetën e ka bërë film. Nertila Kapaj në rrjetet sociale njihet si...

Close