X

FOTO/ Ermir Lenjani i jep fund beqarisë, martohet në fshehtësi


Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me partneren e tij Herolinda, në fshehtësi dhe në një ceremoni larg opinionit publik.

Familjarët e futbollistit kanë zhvilluar një ceremoni siç e do tradita.

Ditën djeshme ishte marrja e nuses, ndërsa sot pritet dasma në një restorant, ku janë të ftuar rreth i gjerë shoqëror.

Të ftuar do të jenë familjarë, futbollistë dhe miq të ngushtë të futbollistit. Lenjani ka zgjedhur të jetë hermetik, duke mos postuar asnjë foto, por nuk i ka dalë dot.

Një foto ka qarkulluar në rrjetet sociale, ku çifti shfaqet duke kërcyer.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE, SPORT
Pas Pirro Çakos, Inva Mula i jep fund edhe historisë 11-vjeçare me Ethem Ramadanin, arsyet që i çuan drejt ndarjes

Pas 11 vitesh histori dashurie me biznesmenin nga Kosova, Ethem Ramadani, sopranoja e njohur Inva Mula duket se i ka...

Close