X

E shtrirë me këmbët gjysmë ngritur, Arbana zbulon kush ja bën fotot seksi në natyrë

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar së fundmi një foto mjaft joshëse. Ajo shihet e shtrirë në një ambjent të hapur në natyrë teksa vihet re se ka veshur një minifund dhe këmbët i ka gjysmë të ngritura.

Një pozicion mjaft joshës ky, duke qenë se Arbanën jemi mësuar ta shohim mjaft serioze në përditshmëri. Përpos kësaj, modëratorja ka zbuluar edhe se kush ja bën këto fotot seksi.

“Foto nga Joni”, shkruan ajo krahas fotos, duke lënë të kuptohet që është pikërisht i biri që e fotografon.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Zbuluan skandalet kineze dhe turke, ja kush ia bëri “gropën” Skënderbeut

“Ata që e nisën këtë punë me Skënderbeun, edhe pse nuk janë tashmë pjesë e kësaj çështjeje, me sa duket...

Close