X

E pazakontë! Ikin dritat, ndërpritet koncerti i Jennifer Lopez në New York (Video)

Mesa duket Shqipëria nuk është i vetmi vend ku ikin dritat! Këngëtarja Jennifer Lopez ka ndërprerë koncertin e saj në New York, pasi kanë ikur dritat.

Të gjithë fansat e saj kanë patur mundësinë të dëgjojnë vetëm 4-5 këngë të idhullit të tyre, por Lopez u ka bërë një premtim.

Me anë të një videoje të publikuar në Instagram, këngëtarja është shprehur se do të mundohet ta kompesojë këtë gjë dhe se koncerti i saj do të mbahet sërish të hënën.

“E shkatërruar dhe zemërthyer që nuk mund të performoj për të gjithë ju sonte. Por koncertin do e bëjmë. Ju premtoj. Ju dua,”- shkruan ylli J Lo krahas një videoje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
OSHEE: Zonat në Tiranë ku do të stakohet energjia më 15-16 korrik

Operatori i Shpërndarjes të Energjisë Elektrike, OSHEE njofton se në datat 15-16 korrik do të stakohet energjia elektrike në disa...

Close