X

Nga jahtet te makinat luksoze, këto janë pushimet e çmendura që bëjnë fëmijët e pasanikëve

Ku po i kaloni këto ditë të nxehta korriku? Është mëse logjike dhe kuptohet lehtë që të rinjtë shqiptarë nuk po i kalojnë pushimet nëpër jahte luksozë, resortet e shtrenjtë apo ishujt privatë. Maksimumi që mund të kalojnë të rinjtë në vendin tonë është të shkojnë me familjen në det, në detin sa më të afërt që kanë, ose një ditë në pishina me shokët e të kthehen sërish në shtëpi.

Por ndryshe nga jeta modeste që bën përqindja më e madhe e të rinjve në vendin tonë, “Fëmijët e të pasurve”po shijojnë çdo gjë që ne mund ta shohim vetëm në Instagram.

Për ta ditët e nxehta të verës kalohen me plot festa në Las Vegas dhe xhiro me makinat e tyre të shtrenjta.

Përmes një llogarie në Instagram “The Rich Kids” , e cila ka rreth 350.000 ndjekës, publikon në vazhimisht jetën luksoze të fëmijëve që kanë prindërit e pasur.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Isuf Kalo: Tradhtitë në Bllok, nusja e Mehmetit flirt me…

Në këtë pjesë të dytë të rrëfimit të Isuf Kalos, ish-mjekut personal të Enver Hoxhës, për herë të parë tregohet...

Close