X

Këshilltarja e Bashkisë së Tiranës “ndez” Instagramin, ekspozon të pasmet e saj “bombastike”


E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, këshilltarja seksi e Bashkisë së Tiranës, Arnida Çapi, nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale.

Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe linjat e saj trupore, teksa ka dalë në dritare.

Këshilltarja e Bashkisë së Tiranës, njihet gjerësisht për “pozat e nxehta” që publikon në rrjetet sociale, sidomos gjatë muajve të nxehtë të verës.

Kujtojmë që në Zgjedhjet Parlamentare të vitit 2013, ajo kandidoi për deputete në Kuvendin e Shqipërisë, e mbështetur fuqimisht nga avokati Spartak Ngjela, por nuk arriti dot të fitonte një mandat.

 

View this post on Instagram

 

What a hot summer 🍉🍓🏖️ #summer2019 #hot #albania

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

 

View this post on Instagram

 

Look what the fisherman got 😉🐠 #summer2019

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ledri Vula do të bëhet baba, por çfarë po i thonë shokët?

Para pak javësh, Ledri ka shprehur dëshirën për t’u bërë baba, ai kërkon të dijë se si është ndjenja e...

Close