X

FOTO/ Xhihani bën shqiponjën dhe shkruan shqip

Aktori turk Erkan Petekkaya ndodhet në Kosovë prej pak ditësh. Ai ishte i ftuar special në promovimin e emisionit “Qejfi më i madh se Stambolli”, që transmetohet në Klan Kosova.

Moderatorja e emisionit Linda Imami ka bërë disa foto me aktorin dhe në njërën prej tyre, ai shfaqet duke bërë shqiponjën.

Xhihan ka postuar edhe një foto në profilin e tij në Instagram ku shfaqet me bashkëshorten dhe shkruan shqip: “Ju dëshiroj ditë të mirë”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Basha lë pa pushime strukturat e PD, urdhri i fundit që ka firmosur (Dokument)

Partia Demokratike gjatë muajve të verës nuk do bëjë pushim. Ky ësthë urdhi i fundit i firmosur nga Lulzim Basha...

Close