X

Berisha nxjerr videon: Erjon Braçe feston me trafikantët e drogës pas votimeve të 30 qershorit

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në “Facebook” një video ku shihet zv.kryeministri, Erjon Braçe, që sipas tij po feston fitoren e zgjedhjeve vendore në Divjakë përkrahë personave të dënuar për trafik droge.

Në postimin e tij, Berisha shkruan se zv.kryeministri, “trafikanti Kokoneshi dhe narkosicilistet zhgerryhen si derra ne festen e fitores se farses moniste ne Divjake”.

Kjo video ka mbërritur në “postën” e rrjetit social të ish-liderit historik të Partisë Demokratike nga “qytetari digjital”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
I vdiq i vëllai, zbulohet arsyeja e largimit të Zidane nga stërvitja e skuadrës

Zinedin Zidane ditën e djeshme braktisi skuadrën dhe u largua me shpejtësi nga stërvitja në mënyrë të papritur. Pak minuta...

Close