X

Basha lë pa pushime strukturat e PD, urdhri i fundit që ka firmosur (Dokument)

Partia Demokratike gjatë muajve të verës nuk do bëjë pushim. Ky ësthë urdhi i fundit i firmosur nga Lulzim Basha në datën 12 korrik.

Të gjithë deputetet do të shpërndahen nëpër degët në rrethe, për të koordinuar punën.

Në këtë urdhër shihen dhe shumë lëvizje që janë bërë në rrethe, ku një prej tyre është largimi i Flamur Nokës nga Shkodra dhe zëvendësimin e tij me Gamzent Bardhin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Laborator për falsifikim dokumentesh, kapet shqiptari me tre emra

Një 50-vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritetet greke, pasi kishte ngritur një laborator të pajisur me gjithë mjetet e nevojshme...

Close