X

A janë bashkë Eva Murati me Genar Topallin? Moderatoja heq dyshimet: Jam përpjekur ta evitoj…


Eva Murati ka folur në lidhje me jetën e saj private. Kohët e fundit është përfolur se Eva mund të jetë ndarë nga djali i Jozefina Topallit.

Moderatorja është pyetur në lidhje me këtë çështje. Teksa ishte e ftuar në emisionin ‘3-shat’, moderatorja bukuroshe u pyet disa herë për lidhjen nga Bora, Romeo dhe Donaldi.

‘Jam përpjekur ta evitoj këtë pyetje sepse më përpara përgjigjesha lirshëm në intervista, ndërsa tani që jam pjekur përpiqem ta ngre figurën time publike’, tha Eva, por nuk ngurroi një tjetër pyetje nga Romeo.

‘Do bëheshe nuse në Shkodër?’, e pyeti dhe Eva u përgjigj: ‘Pse jo’.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Fustane me çmime marramendëse, Olti Curri nuk përmbahet ndaj Ajola Xoxës: Klasi ka kosto, nuk mbahet me pensionin e vjehrrës apo…

Blogeri Olti Curri nuk është përmbajtur ndaj gruas së Erion Veliajt, Ajola Xoxës. Me anë të një postimi në Facebook,...

Close