X

VIDEO që po çmend rrjetin/ Presidenti ‘zëvendëson’ Rudi Vatën e i shënon një MetaGol Ramës

Pas festës me tifozët e Celtic në Sarajevë, lajm që pushtoi mediat ndërkombëtare, presidenti i Republikës zëvendëson Rudi Vatën, ish lojtari dhe kapiteni i klubit legjendar skocez dhe shënon një super-gol kryeministrit Edi Rama, shkruan Syri.net.

Kjo është përmbajtja e videos që po bëhet virale në rrjetet sociale.

Nëse në futboll ka supergol, për presidentin e Republikës dhe për kryeministrin Rama nga sot e në vazhdim do të ketë vetëm MetaGol.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Pushime që të përpijnë/ 11 viktima në një muaj në plazhet e vendit

Edhe pse qeveria dhe ministria e Turizmit trumbeton me të madhe numrin e lartë të turistëve që vijnë në Shqipëri...

Close