X

Veliaj pas shembjes së godinës me leje nga Rama: Çibani i fundit! Ikën ngrehina…


Sot autoritetet bashkiake po shembin godinën tre katëshe pranë stadiumit tek Sheshi Italia dhe Erion Veliaj duke nxjerrë pamje në Facebook shkruan:

“Çibani i fundit! Iken ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ta hapur plotesisht Sheshin Italia per Arenen Kombetare

Shpronesim per ata me leje, prishje per te fortet qe shtuan katet pa leje ne kohe te Lulit e Kunatit famekeq.” 

Duhet të kujtojmë se kjo godinë që Veliaj po e shemb në mënyrë spektakolare është ndërtuar me lejen e shefit të tij, Edi Rama. Shikoni dokumentin më poshtë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Çfarë po hamë/ Pjepri me substanca kancerogjene? AKU del me sqarim

Autoritetit Kombëtar i Ushqimit (AKU) reagon me deklarate zyrtare pas shqetesimit te madh lidhur me nivelin e nitrateve te gjetura...

Close