X

Nevina Shtylla pozon me këmbën ngritur, aktori i Portokallisë kap detajin dhe i bën komentin EPIK (FOTO)


Moderatorja, Nevina Shtylla ka ndarë një pozë me ndjekësit, por aktorit të Portokallisë, Ledio Lakos i kapi syri një detaj.

Nevina, e veshur me një palë paliçeta të kuqe, me këmbën të ngritur dhe mbështetur në një shtyllë është shkrirë së qeshuri nga komenti i Ledios.

“Nevina Shtylla je mbështetur në shtyllë?”- shkruan Ledion Lako në foton e moderatores.

Me këtë detaj, aktori i humorit e bëri Nevinën të shkrihet së qeshuri: “I kam fiksim hahahahaha”.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Ja fute vetes”, moderatorja dedikim surprizë të dashurit boksier: S’më ndalin dot 40 si ty

Dajana Shabani është një nga moderatoret shqiptare që është vënë së fundmi në qendër të mediave rozë për shkak të...

Close