X

Jonida Maliqi s’është e vetmja, edhe një tjetër këngëtare shqiptare s’ka marrë lekët nga RTSH


ëngëtarja e cila përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion, Jonida Maliqi tha se nuk i kishte marrë ende paratë që i takonin. Edhe pse RTSH duhet të paguajë për këngën fituese, Jonida deklaroi se s’kishte marrë para.

Me sa kam informacion po, kënga fituese pagohet, por ende nuk ma kanë konfirmuar. E kam marrë vesh nga kolegët e mi dhe nga ata që kanë qenë më parë pjesëmarrës. Nuk i kam marrë ato para. Do t’i jap kohë dhe nëse do të jenë, patjetër që do t’i marr,“-tha Jonida.

Por mesa duket Jonida Maliqi nuk qenka e vetmja. Edhe këngëtarja Lindita Halimi ka deklaruar se nuk ka marrë paratë për këngën fituese nga RTSH. Duke iu përgjigjur pyetjes së fansave në InstaStory, këngëtarja deklaroi se nuk e di nëse do të rikthehet ndonjëherë në festivalet shqiptare sepse ende nuk ka marrë lekët nga RTSH.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Klaudia Pepa më seksi se kurrë, me bikini të vogla ekspozon pjesën intime: Më thirrni luleshtrydhe (FOTO)

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e...

Close