X

E humbët Xhihanin në Prishtinë? Pa merak. Aktorja e famshme turke po i bën pushimet në Shqipëri për 7-palë qejfe

Ndjekës të “IconStyle” kanë zbuluar se aktorja Farah Zeynep Abdullah, protagoniste e serialit “Kurti dhe Sura” po pushon në Ksamil, Sarandë, ku ka publikuar edhe një story në Instagram.

Ndjekës të “IconStyle” kanë zbuluar se aktorja Farah Zeynep Abdullah, protagoniste e serialit “Kurti dhe Sura” po pushon në Ksamil, Sarandë, ku ka publikuar edhe një story në Instagram.

Pak po e sigurt: nami i bregdetit të jugut tonë paska mbërritur deri në Turqi!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Gjysma e shqiptarëve që shkojnë në spital paguajnë ryshfet

Gjysma e shqiptarëve që përfundojnë në spitalet apo qendrat shëndetësore të vendit paguajnë ryshfet për të marrë shërbimin shëndetësore. Përfundimi...

Close