X

Binjakët dhe Bora Zemani harrojnë Jondina Maliqin, vendin e saj e zë Eva Murati, fotoja që postuan

Moderatorja e njohur Eva Murati ka shpërndarë disa foto në rrjetin e saj social Instagram.

Fotot janë të shkëputura nga prapaskenat e xhirimeve të emisionit “Treshat” me dy binjakët Romeo dhe Donald Veshaj dhe Bora Zemanin.

Teksa çifti Bora dhe Donald janë të kompletuar dhe krah njëri-tjetrit, Romeo ka mbetur vetëm pasi këtë puntatë Jonida Maliqi nuk është e ftuar. Mesa duket vendin e saj e ka zënë Eva Murati.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Jorida Tabaku: Shqipëria, e fundit në rajon për çdo tregues ekonomik

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, përmes një postimi në rrjetet sociale, shkruan se "Në garën rajonale për zhvillimin ekonomik...

Close