X

Basha bën lëvizjen e papritur, ja kë mbledh në selinë blu


Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur mesditën e sotme kryesinë e PD-së. Mësohet se Basha ka kërkuar që të vijojnë takimet me qytetarët edhe gjatë verës.

‘’Të intensifikojmë takimet me qytetarët, refuzimin e 30 qershorit ta kthejmë në aletrnative për të ardhmen”,mësohet të jetë shprehur Basha brenda mbledhjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Rinumërimi në Lezhë, reagon qeveria, Spiropali: S’ka manipulim, Basha humbet dhe quan zgjedhjet ilegjitime

Ministrja për Shtetin dhe zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka komentuar në një konferencë për mediat, rinumërimin e 11 kutive...

Close