X

“A do vish në shtrat me mua?”, Bebe Rexha ‘i lutet’ publikisht meshkujve (VIDEO)


Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një postim në rrjete sociale me shprehjen e pazakontë për një femër.

“A shkojmë në shtrat bashkë?”- shkruan Bebe Rexha në video e publikuar.

Në sy bie bluza që këngëtarja ka veshur, me të njëjtin mbishkrim. Me sa duket këngëtarja është pa komplekse dhe ka vendosur të ofrohet publikisht!

 

View this post on Instagram

 

Would you go to bed with me? @christopherkane

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

 

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Jonida Maliqi s’është e vetmja, edhe një tjetër këngëtare shqiptare s’ka marrë lekët nga RTSH

ëngëtarja e cila përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion, Jonida Maliqi tha se nuk i kishte marrë ende paratë që i takonin. Edhe pse...

Close