X

Videoja që po çmend rrjetin/ Ushtari turk i jep çokollata fëmijës sirian, por…


Videoja e një vogëlushi sirian, i cili merr çokollata nga një ushtar turk, po bën çmend rrjetin. Videoja e tij është publikuar në ‘Twitter’, ku duket momenti kur fëmijës i bie nga dora një nga çokollatat.

Në ato momente, ai e merr atë nga toka dhe ia rikthen sërish ushtarit turk.

Videoja është bërë virale në rrjet dhe fytyra e pafajshme e vogëlushit i ka bërë të gjithë për vete.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Moti sot, temperaturat deri 31°C

Orët e paradites paraqiten me mot të kthjellët dhe temperatura të larta në të gjithë vendin. Ndërsa pjesa e dytë...

Close