X

Tirana dy ditë pa drita, OSHEE kryen punime, ja datat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në Tiranë ka njoftuar të gjithë abonentët se në datat 12-13 korrik do të ketë ndërpreje të energjisë në disa zona.

Kjo pasi sipas njoftimit të OSHEE-së do të kryhet rikonstruksioni i disa kabinave, për të cilat duhet ndërprerja e energjisë elektrike.

Njoftim për abonentët Tiranë

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 12-13 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

12 korrik

01:00-03:00
rruga “Ali Visha”

03:00-04:00
rruga “Pjetër Budi”

04:00-05:00
Rruga “Drago Siliqi”

09:00-13:00
rruga “Nikollë Kacorri”, rruga “Aleks Buda”, rruga “Kristo Floqi”, rruga “Viktor Eftimiu”

9:30-15:00
Rruga e Dibrës, rruga “Thanas Ziko”

09:00-15:00
rruga “Sami Frashëri” pranë Bulv. Gjergj Fishta, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Vëllezerit Manasterli”, rruga “Naim Frashëri”

09:00-16:00
rruga “Myslym Keta”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”

13 korrik

09:00-16:00
rruga “Jorgo Plaku” pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Shyqyri Peza”

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Socialistët duan ta shkarkojnë, Meta i bën karshillik Ramës. Shfaqet me Gramoz Ruçin para Leyla Moses-Ones (FOTO)

Presidenti Ilir Meta dhe kryeparlamentari Gramoz Ruçi janë fotografuar pranë njëri-tjetrit në ambientet e rezidencës amerikane në Tiranë, ku po...

Close