X

“Të rroftë b*tha plastikë e buzët si viç”, Kejvina i kthehet ashpër ndjekëses: Nxirre surratin, mos ha…


Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, ka postuar një ditë më parë dy fotografi teksa pozonte nga një ambient kuzhine.

Kejvina shfaqet e veshur mjaft seksi me një fustan ngjyrë bojëqielli. Fotografitë kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Janë të shumtë ndjekësit që i bëjnë komplimente për bukurinë dhe trupin perfekt, por ka nga ata që nuk bien dakord me një gjë të tillë.

Një komentues madje e ka akuzuar se ka bërë operacione plastike dhe i shkruan: “Ishe yll pa b*thë pa bukë pa cica siç të bëri nëna natyrë. Je bërë si trans tani a nuk e sheh veten në pasqyrë”.

 

“Miaooooo”, replikën Kejvina, si për të thënë se nuk i intereson çfarë thotë. Por komentuesja pa një identitet të saktë i komenton sërish. “Vetëm mjaooooo di ti se andej nga je s’di abc zogu të rroftë b*tha plastike e buzët si viç 😂😂😂😂”, i kundërpërgjigjet ajo.

“Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj, po nxirre surratin mos ha shit”, i shkruan Kejvina duke i mbyllur gojën kështu komentueses.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ “Biznesi, më mirë vetëm apo me Arminën?”, Jonida Maliqi tregon ‘sherrin’: Vetë zot vetë shkop

Në një intervistë të sinqertë për emisionin, i cili ka startuar së fundmi “3-shat”, Jonida Maliqi është vënë në siklet...

Close