X

Tayna i kërkon bashkëpunim , Agron Llakaj i kthen përgjigjen që nuk pritej


Agron Llakaj është një ndër aktorët më të dashur të humorit me rolet e tij.

Prej vitesh në skenë Llakaj  na ka dhuruar plot role me humor dhe të qeshura.

I ftuar së fundmi në emisionin “3shat” aktori pyetet gjatë intervistës  nga Donald Veshaj: “Të ka shkruar ndonjëherë Tayna për ndonjë bashkëpunim?“.

Në përgjigjen e dhënë  aktori Agron Llakaj ka befasuar të gjithë.

“Më ka shkruar, por i thashë jo”, u shpreh Llakaj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Merkato televizive, Bes Kallaku zë vendin e Ermal Mamaqit në Tv Klan, rikthehet edhe Marina Vjollca!

Merkatoja e sezonit të ri televiziv duket se qenka hapur më herët se vitet e kaluara. Muajin që lamë pas...

Close