X

Pas theu tabutë në teatër, aktorja nga Tropoja rrëfen: “Si u eksituan meshkujt”


Arjola Demiri theu tabutë në skenën e teatrit pasi kishte një rol tepër të bujshëm. Aktroja  nga Tropoja i duhej të masturbohej në skenë dhe kjo gjë duket se ka sjellë reagime aspak profesionale nga meshkujt. E ftuar në emisionin “Opinion”, aktorja tha se u mundua të mos bëjë gjëra vulgare, por të gjithë meshkujt ndiheshin të eksituar.

“Unë në monodramën e fundit që kisha, meshkujt e kishin më shumë mendjen që u eksituan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej…Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë se ka bërë…Jam munduar të mos e ekzagjeroj, mos bëj gjëra vulgare, por të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndjeheshin të eksituar”, është shprehur aktorja.

Arjola Demiri është e njohur për rolin e saj si “Çbanja” në serialin “O sa mirë”.

Sa i përket jetës private, ajo ka tre fëmijë dhe është e divorcuar nga babai i tyre.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Tayna i kërkon bashkëpunim , Agron Llakaj i kthen përgjigjen që nuk pritej

Agron Llakaj është një ndër aktorët më të dashur të humorit me rolet e tij. Prej vitesh në skenë Llakaj ...

Close