X

“Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?”, Bora Zemani i nxjerr ‘sekretin’ Blendi Fevziut. Sa paguhet në TV Klan


Blendi Fevziu, një ndër moderatorët më të njohur në TV Klan, me siguri ka një pagesë të majme, por se sa nuk e dimë. I ftuar në emisionin “3shat”, Bora Zemani e tha një shifër, dhe me siguri nuk flet pa baza.

Në një video promovuese të shpërndarë në rrjete sociale, Bora Zemani i bën pyetjen e drejtpërdrejtë Blendi Fevziut në makinën e së vërtetës: Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?

Se sa merr, Blendi Fevziu nuk do ta thotë me shifra, por një gjë është e sigurt, moderatori merr një pagë të kënaqshme dhe Bora Zemani na e tha një shifër të besueshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Arbana Osmani poston momentin e ëmbël nga divani me ‘dy dashuritë’: Përkëdhelje me këta të dy (FOTO)

Arbana Osmani është rikthyer nga pushimet e saj, dhe duket se i është përkushtuar totalisht djalit të saj, Jon. Në...

Close