X

Kandidatja e BD-së në Vlorë harron humbjen turpëruese, zhvishet dhe pozon në plazh


Valbona Mezini, ish-kandidatja e Bindjes Demokratike në bashkinë e Vlorës, ka nisur sezonin e pushimeve. Pas humbjes turpëruese që mori në Vlorë, ku mori më pak vota edhe se numri i votave të pavlefshme, Mezini ka harruar humbjen.

Kandidatja e Patozit në një bashkitë më të rëndësishme të Shqipërisë, ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet me bikini, e shtrirë në rërë dhe këmbët i ka ngritur lart.

Foton e publikuar, që është e pazakontë për një politikane, e shoqëron me një mbishkrim ku thuhet: Helm për gjarpërinjtë.

Postimi i Mezinit në rrjetet sociale

Valbona Mezini, ishte e BD në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, ku PD dhe opozita nuk morën pjesë. Ditën e zgjedhjeve, rivalja e Dritan Lelit, harroi edhe pasaportën në shtëpi, duke u rikthyer në shtëpi për t’a marrë dhe për të votuar.

 

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Videoja që po çmend rrjetin/ Ushtari turk i jep çokollata fëmijës sirian, por…

Videoja e një vogëlushi sirian, i cili merr çokollata nga një ushtar turk, po bën çmend rrjetin. Videoja e tij...

Close