X

Ingrit Gjoni organizoi një super festë ku dolën dhe pamje nga vila luksoze e saj në plazh


Ingrid Gjoni, ka zbuluar së fundmi me anë të një videoje të publikuar në rrjetet e saj sociale një prej mbrëmjeve festive të organizuara nga vetë ajo, por njëherazi edhe pamjet luksoze të shtëpisë së saj në Gjirin e Lalzit.

Mbrëmjen e kaluar, ajo ka festuar në ambientet e shtëpisë së bashku me familjarët dhe njerëzit më të dashur të saj.

Ajo çfarë bie në sy është arredimi perfekt që Gjoni ka zgjedhur.

Nga pamjet e publikuara duket se në shtëpinë e saj mbizotëron ngjyra e bardhë dhe Ingridi është kujdesur që në të, të ketë çdo gjë për të kaluar një ditë ndryshe dhe të veçantë.

 

 

View this post on Instagram

 

A little party never killed nobody 😝 #FamilyParty #HomeParty #PartyingWithMyLovers

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Të rroftë b*tha plastikë e buzët si viç”, Kejvina i kthehet ashpër ndjekëses: Nxirre surratin, mos ha…

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, ka postuar një ditë më parë dy fotografi teksa pozonte nga një ambient...

Close