X

E zhveshur me robdeshan, Zaimina publikon foton me shiringë në këmbë, si i bën injeksionet (Foto)Zaimina Vasjari ka publikuar një foto në rrjetet sociale. Këngëtarja shihet veshur vetëm me robdeshan, e shtrirë në krevatin e një klinike ku mesa duket trajton trupin e saj.

Ajo që vëmë re është se Zaimina ka një shiringë në këmbë, të cilën ja ka injektuar estetistja. Në këtë mënyrë ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale mënyrën se si kujdeset për veten e saj.

Terapi per trupin. Kjo terapi ofron eliminim te dhjamit dhe gjithashtu zhduk celulitin! 
Produkte cilesore dhe rezultate maksimale💜,”– shkruan këngëtarja Vasjari krahas saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Pas theu tabutë në teatër, aktorja nga Tropoja rrëfen: “Si u eksituan meshkujt”

Arjola Demiri theu tabutë në skenën e teatrit pasi kishte një rol tepër të bujshëm. Aktroja  nga Tropoja i duhej...

Close