X

Arbana Osmani poston momentin e ëmbël nga divani me ‘dy dashuritë’: Përkëdhelje me këta të dy (FOTO)


Arbana Osmani është rikthyer nga pushimet e saj, dhe duket se i është përkushtuar totalisht djalit të saj, Jon.

Në një foto të ëmbël nga shtëpia, Arbana Osmani ka treguar dashurinë e Jonit për kafshët. Me një kotele në krah që përkëdhelet me Jonin, Arbana Osmani shkruan:

“Përkëdhelje me këta të dy”. 

Të qeshur dhe duke shijuar momentet pranë njëri-tjetrit, Arbana dhe Joni duken me të lumtur se kurrë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“E di që jam pak vonë”, ministrja Besa Shahini tregon ëndrrën: Dua të bëj shumë fëmijë!

Besa Shahini ishte e ftuara e radhës në “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, nga ku rrëfeu jo vetëm sfidat...

Close