X

VIDEO/ Stuhi në Lezhë, shtyllat elektrike rrëzohet sipër makinës


Mbrëmjen e djeshme pothuajse i gjithë territori i vendit është përfshirë nga moti i keq. Era e fortë stuhi ka kapluar edhe plazhin e Shëngjinit në Lezhë.

Si pasojë, shtyllat elektrike kanë rënë duke dëmtuar makina e biznese në zonë. Kjo gjë ka sjellë gjithashtu edhe mungesën e energjisë elektrike.

Ditën e sotme vendi ynë është zgjuar me një mot të freskët dhe temperatura të ulëta, ndërkohë që parashikohet që kjo situatë të zgjasë të paktën edhe për ditën e sotme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Jo fjalë, por vepra”, Basha: PD do t’i prijë aspiratës së qytetarëve që kërkojnë ndryshimin

Lideri i PD-së, Lulzim Basha përmes një statusi në facebook thotë se opozita do ti prijë aspiratës së qytetarëve që...

Close