X

VIDEO-LAJM/ Stuhi edhe në Sarandë, shihni si vrapojnë njerëzit nëpër rrugët e qytetit

Siç shihet në këto video, turistë dhe banorë të shumtë shihet duke vrapuar për të gjetur strehë për shkak të erës së fortë.

Për shkak të erës është ndërprerë edhe energjia elektrike në disa zona.

Era e fortë ka shkatërruar pemë nëpër rrugë.

Stuhi edhe në Sarandë, shihni si vrapojnë njerëzit nëpër rrugët e qytetit on Vidnews.

Stuhi ne Sarande on Vidnews.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Thuajse zyrtare/ Marrëveshja në detajet e fundit, ja ku do të luajë Hysaj në sezonin e ri

Është gati e konfirmuar se Elseid Hysaj nuk do vazhdojë të jetë pjesë e Napolit për sezonin e ardhshëm. Shkodrani...

Close