X

Ulje temperaturash dhe rebeshe shiu/ Ja çfarë rezervon moti për nesërRESHJET

Nesër (e enjte dt.11) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte dt.11) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 29 °C

në vendet e ulëta: 21 / 29 °C

në vendet malore: 17 / 20 °C

ERA

Nesër (e enjte dt.11) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, për momtente të shkurtra deri e fortë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
“Drogë dhe seks i çmendur”, ndërmjetësi i prostitutave tregon detaje për vdekjen e sheikut: Paguanin 65 mijë euro për një vajzë

Një djalë që punonte si ndërmjetës për gjetjen e vajzve që shkonin me djemtë e pasur arabë edhe sheikët ka...

Close