X

Bledi Mane lëshon gojën në emision, shpëthen kundër Altin Goxhajt: Të q* ty dhe Mero BazenAvokati Altin Goxhaj ësthë përplasur ashpër me gazetarin Bledi Mane, ku nuk kanë munguar dhe sharjet me njëri tjetrin. Goxhaj dhe Mane të dy të ftuar në emisonin “Arena” të Dritan Hilës janë përplasur që në fillim me njëri tjetrin, duke përdoprur dhe ofendime.

Në një moment kur debati ishte nxehur, ka qenë Goxhaj që i tha Manes se ky i fundit ishte një zhurmues që paguhej nga Mero Baze dhe kjo ka acaruar gazetarin. Mane nga ana tjetër  tha “të q* ty dhe Mero Bazën” dhe kjo gjë bëri që Hila të ndërpriste emisionin.

DEBATI

Altin Goxhaj: Unë kam një argument pa mbyllur që është protesta

Bledi Mane: Më fal se janë dhe këta burrat e tjerë se do kisha thënë ndonjë fjalë.

Dritan Hila: Bledi, Bledi, Bledi…

Mane-Goxhajt: Pranoje që ke qenë kandidat për Avokatin e Popullit.

Goxhaj: Protesta e opozitës ishte një ortek i kontrolluar.

Mane i drejtohet Edmond Bejtjes: Si the ti të mbarojë benzinën?

Bejtja: Mos i hidh benzinë thash.

Mane: Po mos më ngatërro me veten, se ti je nga Ballshi që vjen me benzinë, unë jam përmetar.

Goxhaj: Po pse shqetësohesh kur po flisa për Bashën mor burrë?

Mane: Po ç’a Bashe thua? Prano publikisht ti dështove, dështove.

Goxhaj: Po pse u shqetësove?

Mane: Ti dështove.

Goxhaj: Ti zhurmuesi i Mero Bazes, pse u shqetësove?

Mane: Unë q* ty dhe Mero Bazën dhe Edi Ramën.

Hila: O Bldei, Bledi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Grushte në Kuvend, Strazimiri: Ç’ndodhi kur denoncova kriminelët!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, risjell fjalimin e para 5 viteve, kur denoncoi kriminelët në Parlament dhe u godit...

Close