X

Vetëvritet kunati i emigrantit nga SHBA që vranë mbrëmë në banesë


Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës. Kunati i Gramoz Nakos, është vetëvrarë mëngjesin e sotëm me armë.

Sefedin Zenellari 63 vjeç, është vetëvrarë me armë zjarri. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Një ditë më parë Gramoz Nako u vra në banesën e tij. Nako ishte kthyer nga SHBA për pushime në Korçë dhe dyshohet se është vrarë nga grabitësit.

Mëngjesin e sotëm kunati i Gramoz Nakos është gjetur i pajetë në banesën e tij dhe sipas policisë është vetëvrarë.

Ende nuk duhet nëse vetëvrasja e Sefedin Zenellarit ka lidhje me vrasjen e Gramoz Nakos.


(Në foto, Gramoz Nako personi i cili u vra dje)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kokainë brenda kukullave, arrestohet familja shqiptare në Greqi

Një familje shqiptare në Selanik; babai, nëna dhe vajza, kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen si pjesë e...

Close