X

I shpëtoi vdekjes, Eni Çobani ndërmerr hapin e guximshëm dhe i futet muzikës (Video)

Avokatja Eni Çobani ka ndërmarrë një nismë të re në jetën e saj. Ajo ishte e ftuar speciale në eventin e bukurisë “Miss Shqipëria 2019”, ku shfaqi një tjetër anë të sajën që shumë njerëz nuk e njihnin.

Çobani rrëmbeu mikrofonin dhe doli në skenë të performonte së bashku me artisten Eranda Libohova. Avokatja gjithstu lexoi emrin e fitueses së “Miss Shqipëria 2019”, që ishte Klea Bushi.

Kujtojmë që Çobani është bërë mjaft e njohur nga shqiptarët për rolin e saj në rubrikën “Shihemi në gjyq” në emisionin “E diela Shqiptare”.

Vetëm para pak kohësh avokatja pësoi një aksident të rëndë dhe ka treguar tmerrin që përjetoi kur ishte buzë vdekjes së bashku me miken e saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Hashim Thaçi: Drejtësia ndërkombëtare ka dështuar

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, teksa ka kujtuar 20-vjetorin e vrasjes së tre vëllezërve Yll, Agron e Mehmet Bytyqi tha...

Close