X

VIDEO-FOTO/ Kujtim Gjuzi alla Schumacher, merr drejtimin e jahtit por nuk di nga të shkojë

Deputeti Kujtim Gjuzi, pas disa javëve të nxehta në korridoret e KQZ ku kërkonte mandatin, në parlament, komisione parlamentare dhe në studio televizive, ka vendosur që më në fund të pushojë pak.

Ai është shfaqur duke pushuar në një jaht në bregdetin e Durrësit.

Konservatori më i famshëm në Shqipëri shfaqet në fotot dhe videot e publikuara po vetë në versionin Al Paçino dhe në versionin Michael Schumacher teksa merr edhe drejtimin e jahtit.


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Motori përplaset me bordurat e rrugës, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Bulqizë-Shupenzë. Një motor ka dalë nga rruga...

Close