X

Pak ose aspak nuk e njohin/ Njihuni me familjen e Ledios së Çanit

Regjisori besnik i programit të Arjan Çanit “Zonë e lirë”, Ledio Topalli ka nisur rrugëtimin me këtë program që në nisje të tij, 15 vite më parë.

Ndonëse shprehja ‘Ledio të lutem’ është bërë prej vitesh pjesë e zhargonit të përditshëm, personazhin kryesor që qëndron pas realizimit të “Zonë e lirë”, pak ose aspak e njohum.

Ledio ka zgjedhur të ruajë një profil të ulët publik, duke u kujdesur që portretin e tij të mos e publikojë në asnjë rrjet social shkruan Bordo.al.

Por cila është familja e regjisorit të njohur?!

Ledio është i martuar me dietologen-nutricionisten Rolina Naco dhe çifti ka një vajzë.

Ndonëse regjisori Topalli është tejet diskret për të ndarë me ndjekësit e tij imazhe të familjes së tij, bashkëshortja Rolina duket se është më ‘dorëlëshur’ pasi në llogarinë e saj në instagram poston herë pas here foto me të bijën, por duke respektuar në maksimum dëshirën e të shoqit për të mos e zbuluar portretin e tij.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
“Gjenocid”, Bardh Spahia: Makutëri makabre, ja ç’po ndodh me barnat e rimbursueshme

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia deklaron se lista e re e barnave të rimbursueshme ka vetëm një bar të ri....

Close