X

Makina del nga rruga dhe përplaset me shtyllën. Dy të plagosur në Fushe-Krujë


Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë, ku një mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me shtyllën e ndriçimit elektrik.

Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur, dhe janë dërguar drejt spitalit, ndërsa nuk dihet nëse janë jashtë rrezikut për jetën.

Nuk bëhen të ditur identitetet e personave të plagosur, ndërsa aksidenti dyshohet se ka ardhur si pasojë e shpejtësisë së lartë me të cilën udhëtonte mjeti.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shqiptarët, të refuzuarit e mëdhenj. Po ikin masivisht të rinjtë

Shqipëria, e cilësuar si e sigurt nga BE, mbetet ndër vendet kryesore të origjinës së azilkërkuesve, duke u përgjigjur me...

Close