X

U gjet e mbytur në liqenin e Komos, del e vërteta, ja nga se vdiq futbollistja shqiptare

Vdekja e futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili, vazhdon të jetë mister. Ajo u gjet e mbytur në ujërat e Komos në Itali pas disa ditësh, që nga momenti kur ajo u shpall e zhdukur.

Sipas prokurorit të Comos, Nicola Piacente, Ismaili nuk ka pasur sulm në zemër, ashtu siç është dyshuar dhe raportuara deri tani nga mediat.

Raporti i parë mjekësor tregon se futbollistja kishte konsumuar shumë ushqime para se të vdiste. “Ka të ngjarë që kjo të ketë ndikuar në vdekjen e papritur të futbollistes”-thuhet në raport. Rezultatet e plota të autopsisë së shqiptares do të dalin në dritë pas një muaji.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Aksident në aksin Tepelenë-Memaliaj, makina përplaset me mjetin e ushtrisë

Një aksident ka ndodhur në aksin Tepelenë-Memaliaj ku një automjet tip Lancia ma targa AA873HS me drejtues Tritan Kondi, është...

Close