X

Aksident në aksin Lezhë-Shëngjin, makina përplas motorin, plagosen rëndë dy të rinj

Një aksident i rëndë, me pasojë plagosjen e dy të rinjve, ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin.

Aksidenti ndodhi vetëm pak minuta më parë, në afërsi të lapidarit në Shëngjin, ku një makinë ka përplasur një motor.

Dy të rinjtë kanë marrë plagë të rënda, ndërsa janë dërguar në spital. Nuk dihet ende shkaku i aksidentit, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Prapaskenat/ Përplasjet e forta për gjermanen që pritet të marrë në dorë BE-në

Mbas tre ditëve bisedimesh të vështira kryetarët e shteteve dhe qeverive të BE, kanë rënë dakord për paketën e emërimeve...

Close